Ceník – VetPro

 

SplashVetProVeterinární software VetPro v3.x se prodává s několika druhy licencí. Pokud se nemůžete rozhodnout, případně Vám není něco jasné, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Nejste ještě rozhodnutí, zda je tento program to pravé pro Vás a chcete v něm pracovat déle, než umožňuje demo verze s omezeným počtem záznamů? Kontaktujte nás na email adrese info@medsoft.sk a vyžádejte si aktivační kód, který Vám umožní stažení nejnovější verze programu s aktualizacemi a práci bez omezení počtu záznamů. Získáte tak 120 dní na práci s programem zdarma a bez omezení funkcionality. Pokud Vás náš produkt zaujal, kontaktujte nás.

Jste klinika, kde pracuje více veterinárních lékařů a každý potřebuje vlastní instalaci programu? U nás to není žádný problém a v rámci jednoho neplatíte žádnou další licenci. Pokud se jedná o další IČ, kontaktujte nás a podle počtu licencí nabídneme cenu za další licence.

Možnosti licencování:

Plná licence :

Licence nevyžaduje žádné dodatečné platby a poplatky. Licence je platná navždy, aktualizace a nové funkce jsou bezplatné. Cena plné licence s platností navždy je 4.850, – Kč. Instalace, nastavení programu a technická podpora při instalaci a nastavení je zdarma.

Pronájem aplikace :

Licence s platností na jeden rok, pak program přechází do DEMO verze a je nutné předplacení dalšího roku. Během platnosti licence jsou aktualizace a nové verze programu zdarma. Cena roční licence pronájmu je 1.400, -Kč na jeden rok. Instalace, nastavení programu a technická podpora při instalaci a nastavení je zdarma.

Technická podpora:

Technická podpora je platná po dobu 12 měsíců, pokud nebyla uhrazena na delší období, od doby přijetí platby za technickou podporu. Cena technické podpory je jednotná pro všechny licence.

Ceník technické podpory – na stránce objednávky