MediKal – humánní lékař

 

Bezplatná aplikace pro komerční a nekomerční účely – Plánovací kalendář je určen pro humánní lékaře všech oborů. Kalendář umožňuje evidenci klientů ambulance, vést jednoduchý záznam o návštěvě klienta ambulance. Dále umožňuje plánování a objednávání pacientů na konkrétní den a hodinu s vytvořením SMS zprávy, která bude odeslána den před termínem, na který je klient objednán. Kalendář je vhodný pro jakékoliv ambulance humánních lékařů.

Upozornění klienta na termín návštěvy ambulance pomocí SMS je dnes již standardem a nemělo by chybět v žádné ordinaci, která si klienty objednává i na několik měsíců dopředu. Klientům to poskytuje komfort a službu, kterou ocení a hodnotí pozitivně. Pro lékaře to znamená minimalizaci termínů, na které se nikdo nedostavil, klient jednoduše zapomněl.

Aby bylo možné odesílat SMS, je potřeba v nastavení programu vyplnit firemní informace a jedním kliknutím myši si vytvořit účet. Program má lokalizaci do SLOVENSKÉHO a ČESKÉHO jazyku, změna nastavení se provádí v Nastavení programu.

SMS jsou zpoplatněny sumou 1,49 Kč bez DPH za jednu SMS bez dalších poplatků.