VetPro v6.x – Veterinární informační systém

 

VetPro v6.x – Veterinární software za 4.850,-Kč

VetPro_start Stáhnout a zdarma vyzkoušet VetPro v6.xZažádejte o plnou verzi na 2 měsíce zdarma.

VetPro je veterinární program pro veterinární ambulance a kliniky. Je plně lokalizován do českého a slovenského jazyku. Je určen pro samostatné veterinární lékaře s malou i velkou praxí, nebo pro veterinární kliniky.

PŘIPAVENO NA EET A TISK POKLADNÍCH BLOČKŮ, PROGRAM TISKNE RECEPTY

Obsahuje: evidenci klientů, evidencí zvířat přiřazenou ke klientovi, denní záznam zvířete, galerii snímků/fotografií/obrázků přiřazenou ke zvířeti, výkony, očkování, fakturaci a pokladnu, sklady léků a výkonů jako skladových položek s možnosti evidencí šarží, inventury, objednávání klientů, statistika, léky a léčivé přípravky. Přednastavené jméno uživatele do programu je: LEKAR a heslo: 1234

NOVINKA 09/2017: Do programu byla přidána podpora importu laboratorních výsledků z přístrojů VetScan HM5 a VS2, dále podporuje import výsledků laboratoří SYNLAB.

NOVINKA 04/2016: Do veterinárního informačního systému VetPro byl přidán import dodacích listů s možností naskladnění od dodavatelů: PHARMACOPOLA s.r.o.HENRY SCHEIN S.R.O. (NOVIKO),- Topvet spol. s.r.o.SAMOHÝL, a.s.MED-ART s.r.o.SG-VET s.r.o.

NOVINKA 02/2016 : program komunikuje s SMS bránou a klienty veterinární ambulance upozorní na blížící se termín vakcinace, odčervení nebo plánovanou operaci či jiný objednaný termín. Text SMS, datum odeslání je plně na lékaři. Zprávy je možné napsat přímo, nebo vybrat z konceptů, které si připravíte. Klienti tak do ambulance přijdou častěji a získají komfort o kterým si vzájemně řeknou. Upozorňovaní klientů zprávami SMS na termíny je dnes již běžným standardem. Tato funkcionalita je jako vždy přidána bez poplatků. Platí se pouze cena SMS, žádné poplatky jen za to že to máte se nevybírají.

 

Možnosti licencování: formou pronájmu za roční poplatek, nebo zakoupením plné verze s bezplatnými aktualizacemi navždy a možností použít program na několika počítačích (platí při zachování IČO v nastavení programu) .

Zjistit více a přejít na detailní popis programu