eSMSky

 

eSMSky je univerzální program – konektor, který je určen na propojení jakéhokoliv software do SMS brány a je poskytován zdarma. Pokud máte o program eSMSky zájem, kontaktujte nás, nebo ho můžete stáhnout přímo. Aplikace se neinstaluje, stačí ji rozbalit a spustit. Umožňuje nastavení spuštění aplikace po startu windows.

            Stáhnout aplikaci eSMSky            Návod na integraci eSMSky

Programátorům poskytujeme bezplatnou technickou podporu a pomoc při implementaci do jejich software.

Kterýkoliv program je pomocí tohoto software schopen odesílat SMS zákazníkům a informovat je o termínu lékařské prohlídky, neuhrazené faktuře, blížící se technické prohlídce, informace o naskladnění objednaného zboží nebo cokoliv jiného s libovolným textem. Jediný úkon, který musíte udělat, je vložení telefonního čísla, textu SMS a data odeslání SMS. Údaje se můžou programově přidávat do databáze MS ACCESS se kterou program pracuje, propojení s jakýmkoliv programem je tak velice jednoduché a zvládne ho každý dodavatel software. Aplikace se sama aktualizuje z internetu a nevyžaduje zásah uživatele. Technická podpora pro programátory je poskytována zdarma.

Pro ty, kteří žádný software nemají, je v aplikaci editor SMS, který umožňuje ruční zadání textu SMS, čísla a dalších informací . Program je vhodný i pro ty, kteří nemají žádnou aplikaci, která by ukládala data do databáze a umožňuje editaci, úpravu, mazání a přidání SMS.

Program vznikl ve spolupráci s www.123sms.sk jako univerzální propojka pro jakýkoliv software na trhu, do kterého by chtěl kdokoliv integrovat odesílání SMS.

Po vyplnění údajů o firmě klienta, nebo soukromé osobě je možné vykonat automatickou registraci konta pro odesílání SMS. Pak stačí jenom dobití kreditu na fakturu nebo paypal.

Program obsahuje:

  • automatickou registraci z programu jedním kliknutím
  • kontrolu kreditu
  • objednání kreditu na fakturu
  • objednání kreditu PAYPAL
  • připravujeme integraci GoPay platbu kartou
  • časované SMSky
  • různé možnosti nastavení odeslání a časové intervaly

Cenu za jednu SMS stanovuje ceník 123sms.

editor_sms   registracne_udaje  sms_ucet  nastavenie_odosielania  zoznam_sms